Stříbrný tým ČSR z MS 1934 v Itálii

ŠTEFAN ČAMBAL

Záložník, který hrál v Bratislavě, v Teplicích, ve Slavii Praha, kde vybojoval čtyři tituly, ale i v Židenicích a ve Zlíně. Pak se stal úspěšným trenérem.

JOSEF ČTYŘOKÝ

Obránce, odchovanec Slavie Praha, který přes Kladno zamířil do Sparty Praha. S tímto klubem vyhrál čtyřikrát ligu.

FRANTIŠEK JUNEK

Útočník Slavie Praha, který s tímto klubem získal šest mistrovských titulů.

JOSEF KOŠŤÁLEK

Záložník, který kariéru prožil ve Spartě Praha, kde vybojoval pět mistrovských titulů.

RUDOLF KRČIL

Záložník, který v lize působil v Teplicích a především ve Slavii Praha, kde získal tři tituly. Později se stal úspěšným ligovým trenérem.

OLDŘICH NEJEDLÝ

Útočník, s pěti góly nejlepší střelec MS 1934 v Itálii. Se Spartou Praha získal čtyři tituly, nastřílel 180 ligových branek a je v Klubu ligových kanonýrů GÓLU na děleném čtvrtém místě.

FRANTIŠEK PLÁNIČKA

Legendární brankář, ve své době jeden z nejlepších na světě. Působil ve Slavii Praha, kde odchytal 969 utkání a získal sedm titulů.

ANTONÍN PUČ

Útočník, který vstřelil na MS 1934 ve finále vedoucí gól proti Italům. Celkem v národním týmu nastřílel 35 gólů a je třetím nejlepším kanonýrem v naší historii. Drtivou většinu kariéry odehrál ve Slavii Praha, se 123 brankami je členem Klubu ligových kanonýrů GÓLU.

JOSEF SILNÝ

Útočník, jeden z nejlepších střelců reprezentace v historii, dal 28 gólů v 50 zápasech. Člen Klubu ligových kanonýrů GÓLU se 113 brankami. Získal jeden titul se Slavií Praha a dva se Spartou Praha.

JIŘÍ SOBOTKA

Střední útočník, hrával za Slavii Praha, kde slavil sedm mistrovských titulů, působil i v Hajduku Split, ve Zlíně a pak ve švýcarském Chaux-de-Fonds, se kterým později jako trenér vyhrál dvakrát ligu.

FRANTIŠEK SVOBODA

Útočník Slavie Praha, se kterou získal osm titulů mistra.  Vstřelil 101 ligových branek a je členem Klubu ligových kanonýrů GÓLU.

LADISLAV ŽENÍŠEK

Obránce, který většinu kariéry působil ve Slavii Praha a získal s ní pět mistrovských titulů.